Zakończenie warsztatów PODRÓŻE MAŁE I DUŻE

• Kategoria: Archiwum2015

12 listopada, po trzech spotkaniach mosińskich, zakończyliśmy cykl warsztatów dla seniorów sesją wyjazdową do Poznania. Grupa, pod czujnym okiem prowadzącej, przeszła chrzest bojowy kupując w automatach bilety PKP i komunikacji miejskiej.

Poznała zakamarki nowego dworca (przechowalnię bagaży, punkt bookcrossing…), zwiedziła Katedrę, Stary Rynek, wysłuchała szereg opowieści, historii i dykteryjek. Ostatnim punktem programu było Rogalowe Muzeum Poznania, gdzie świetnie się bawiliśmy i niejedna z nas postanowiła przywieźć tu gości z innych regionów, aby chociaż przez moment poobcowali z naszą jakże zabawną gwarą. Miło było słuchać słów naszych uczestniczek: „Gdzie my teraz będziemy chodzić?”. Dziękuję Paniom za aktywność, zapał, a Pani Aleksandrze Warczyńskiej odkrywania szerokich szlaków, na które chętnie z nią powędrujemy.

Krystyna Przynoga