Misiowe czytanie przy latarce i ....niespodzianka

W poniedziałek 21 listopada rozpoczęliśmy kolejny sezon spotkań „czytania przy  latarce”.

Przy zapalonych latarkach w tygodniu pluszowego misia i blisko wyjątkowego święta „ Dnia pluszowego misia” (25.11) dzieci wysłuchały opowieści ”Misiowe mruczanki”. To było naprawdę fantastyczne spotkanie.  Dzieci z zapartym tchem słuchały przygód misiów na placu zabaw czy  w autobusie.

Ale hitem wieczoru była mała niespodzianka przygotowana przez Panią  Barbarę Siwczak i dziewczynki z Kółka Bibliotecznego z Zespołu Szkół w Mosinie: Kingę Polit, Kaję Kasprzak i Zuzannę Talarczyk.  Pokazały one historię  pluszowego misia w ciekawej scenerii  teatrzyka  cieni. Dzieci zachwycone oglądały w ciszy… W spotkaniu uczestniczyło około 12 dzieci wraz z rodzicami.

Następne „Czytanie przy latarce” – 30 grudnia godz.17.30 – 18.00. Zapraszamy!!