Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/kultura/ftp/wwwbiblioteka/images/Galeria_artykuly/archiwum2011/2011_Tydzień_Bibliotek
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Galeria_artykuly/archiwum2011/2011_Tydzień_Bibliotek

"Tydzień Bibliotek 2011" w Oddziale dla Dzieci

• Kategoria: Archiwum2011

Jak co roku w drugi tydzień maja odbywa się ogólnopolska akcja „Tydzień bibliotek”. To akcja promowania książek, czytelnictwa, bibliotek i zasobów biblioteki w lokalnym środowisku. Hasłem tegorocznej imprezy było: „ Biblioteka zawsze po drodze, nie mijam – wchodzę” . Mosińska Biblioteka Publiczna – Oddział dla dzieci zaprosiła grupy przedszkolne z 4 mosińskich przedszkoli: nr 1 – Caritas, nr 2 – Wesołe Skrzaty, nr 3 – Integracyjne i nr 4 – przy Policji. Dzieci z zaciekawieniem oglądały „skarby biblioteki” w specjalnej walizce, brały udział w konkursach - zagadkach, a na końcu spotkały się z gościem specjalnym – strażakiem i zwiedzały prawdziwy wóz strażacki. W dniach 9 – 16 maja odwiedziło nas w sumie ok. 250 dzieci z 10 grup przedszkolnych .

{gallery}Galeria_artykuly/archiwum2011/2011_Tydzień_Bibliotek{/gallery}