Janowi Pawłowi II

• Kategoria: Archiwum2011

3 czerwca w Mosińskim Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie poświęcone Janowi Pawłowi II "Przychodzimy do Ciebie". Organizatorami spotkania była Mosińska Biblioteka Publiczna oraz Mosiński Ośrodek Kultury.

Głównymi bohaterami wieczornego tryptyku: słowa, muzyki i obrazu byli: Pani Wiesława Szubarga - scenarzystka i koordynator spektaklu słowno-muzycznego, człowiek o wielkim sercu i ogromnym zaangażowaniu oraz młodzież z Gimnazjum nr 2: Magdalena Augustyniak, Wioletta Depowska, Maciej Jasińskim, Marta Lubińska, Jakub Pieszak, Michał Urbaniak. Pani Wiesławie Szubardze i wszystkim wykonawcom pragniemy bardzo serdecznie podziękować za wielki dar serca, bezinteresowność, poświęcony czas i przygotowanie tak wzruszającego spektaklu. Pan Marcin Lewandowski w mini recitalu oczarował publiczność pięknymi dźwiękami wydobywającymi się z „Fletni Pana”. Jemu również pragniemy serdecznie podziękować. Pani Lucynie Smok oraz jej grupie podopiecznych z pracowni plastycznej Ośrodka Pracy Twórczej, działającej pod patronatem Towarzystwa Przyjaciół Dębów Rogalińskich, dziękujemy za wystawę prac, które zaprezentowały różne oblicza bł. Jana Pawła, dzięki temu był on z nami, a my przyszliśmy do niego. Bardzo dziękujemy!.