Spotkanie z Małgorzatą Kalicińską

• Kategoria: Archiwum2011

28 czerwca w sali reprezentacyjnej Mosińskiego Ośrodka Kultury odbyło się zorganizowane przez bibliotekę spotkanie z Małgorzatą Kalicińską – znaną i cenioną autorką książek, w tym bestsellerów „Dom nad rozlewiskiem” i „Miłość nad rozlewiskiem”.

Spotkanie przebiegło w sympatycznej atmosferze, nasze czytelniczki nie zawiodły;licznie przybyły, zadawały pytania a na koniec udały się po podpisy autorki na własnych egzemplarzach książek autorki. Pani Kalicińska okazała się ciepłą, serdeczną i dowcipną osobą, a nasi goście (nie tylko panie) żywo reagowali na jej opowieści i żarty. Na zakończenie autorka wyraziła nadzieję na kolejne spotkanie w bibliotece w Mosinie, być może z okazji promocji kolejnej powieści, która już wkrótce.