VI edycja konkursu ortograficznego w Rogalinku

• Kategoria: Archiwum2012

Na uroczystym apelu z okazji zakończenia roku szkolnego 2011/2012 w Zespole Szkół w Rogalinku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu o tytuł "MISTRZA ORTOGRAFII SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ROGALINKU".

Pierwszy etap potyczek, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie klas I-VI, odbył się już w maju, w czerwcu zaś z trudnym tekstem dyktanda zmierzyli się nieliczni, którym nieobce są ortograficzne pułapki. Konkurs odbył się już po raz szósty, a jego organizatorem i fundatorem nagród jest Mosińska Biblioteka Publiczna filia w Rogalinku.

Oto jego laureaci:
w kategorii klas I-III:
I miejsce – Kacper Pannert kl. I
II miejsce – Weronika Rąk kl. IIIb
III miejsce – Klaudia Polak kl. II
w kategorii klas IV-VI:
I miejsce – Weronika Jędrzejczak kl. VIb
II miejsce – Weronika Jabłecka kl. VIa
III miejsce – Martyna Plenzler kl. V i Marcin Organiściak kl. V

Zwycięzcy odebrali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe z rąk dyrektor szkoły p. K. Jaszczak, dyr.biblioteki p. K. Przynogi i bibliotekarki p.E. Talarczyk. ZWYCIĘZCOM JESZCZE RAZ SERDECZNIE GRATULUJEMY! DO ZOBACZENIA ZA ROK PODCZAS KOLEJNEJ EDYCJI.