Inspicjent czy primadonna?

• Kategoria: Archiwum2013

Początek amatorskiego teatru w Mosinie. Na pierwszym spotkaniu amatorskiego teatru w Mosinie stanęliśmy przed takim dylematem: w jakiej roli najlepiej się odnajdziemy. Spokojnie, nikt nie wymagał od nas profesjonalizmu. Najważniejszymi korzyściami płynącymi z warsztatów teatralnych jest rozbudzenie wyobraźni twórczej, pozbycie się tremy i pokonanie nieśmiałości, zyskanie większej świadomości ciała i oczywiście doskonała zabawa. Kilkanaście osób mówiło o oczekiwaniach, związanych z zajęciami teatralnymi, wyborem repertuaru i o swoich możliwościach. To będzie nasz wspólny teatr, a jego wizja dopiero się krystalizuje. Na zakończenie spotkania na zajęciach integrujących zespół świetnie się bawiliśmy – „w ciemno” musieliśmy zaufać pozostałym członkom grupy.

Zapraszamy wszystkich, którzy pragną rozwijać swoje teatralne zainteresowania, a przy okazji miło spędzić czas i poznać nowych, interesujących ludzi w piątek 25 października o godz. 17.30 do pracowni plastycznej MOK-u.

Dziękujemy Joasi Kaczmarek, pomysłodawczyni teatru i naszej prowadzącej!