Dzień Pluszowego Misia z prawdziwym niedźwiedziem

• Kategoria: Archiwum2013

W pewien grudniowy poranek ubiegłego roku rozpoczęła się nasza miłość od pierwszego wejrzenia… Już wtedy prosiliśmy o rezerwację terminu – dotrzymał słowa!
Łukasz Wierzbicki – wspaniały pisarz, człowiek pełen pasji, rewelacyjny mówca. W Dzień Pluszowego Misia, 25 listopada 2013 roku, przybył do naszej Szkoły z prawdziwym niedźwiedziem. A dokładnie z książką „Dziadek i niedźwiadek”. Prezentacja multimedialna, efekty dźwiękowe, idealne motywy filmowe i ekspresja pana Łukasza sprawiły, że uczniowie klas III-VI pełni ciekawości spędzili 45 minut spotkania. Nauczyciele pękali z dumy, gdyż nasi uczniowie wykazali się taktem, wiedzą historyczną, znajomością języka angielskiego, a co najważniejsze – wielkim skupieniem i wzorową analizą i interpretacją słów pisarza. Na koniec pamiątkowe zdjęcia, autografy i możliwość zakupu książki. I wymuszenie obietnicy: do zobaczenia za rok!

Ten wspaniały poranek nie byłby możliwy gdyby nie współpraca z Mosińską Biblioteką Publiczną. Pani dyrektor oraz dwóm bibliotekarkom – bardzo dziękujemy!