Łukasz Wierzbicki w Dymaczewie Starym

• Kategoria: Archiwum2014

Tradycja – zobowiązuje! Choć w przypadku tego człowieka drzwi Szkoły Podstawowej „Pod Lipami” w Krosinku otwarte są o każdej porze dnia i nocy!
W Światowym Dniu Pluszowego Misia, 25 listopada 2014 roku, zawitał w budynku szkolnym w Dymaczewie Starym pisarz, pan Łukasz Wierzbicki. Tym razem celem naszej wspólnej, ekscytującej podróży były Chiny. Aktywnie, jako asystenci i dublerzy, pomagając panu Wierzbickiemu poznaliśmy przygody bohaterów książki „Machiną przez Chiny”. Spotkanie było dynamiczne, śmieszne i niosło w swej treści mnóstwo pozytywnego, życiowego przekazu.
Pan Łukasz w trakcie tej wizyty oprócz swojej najnowszej książki zaprezentował pokrótce jeszcze inne historie: „Afryka Kazika”, „Dziadek i niedźwiadek” oraz tę najważniejszą – o sobie.
Pozostawił nas ze swoją książką, autografem, zdjęciami oraz świadomością, że możemy zrealizować każde swoje marzenie.

Dziękujemy Panu Łukaszowi Wierzbickiemu za niezwykłe spotkanie, a Mosińskiej Biblioteki Publicznej za umożliwienie nam obcowania z tym wspaniałym człowiekiem!