Wieczór w Szwalni - DKK

  • Kategoria: Archiwum2014

W grudniowy, oprószony śniegiem wieczór uczestniczki Dyskusyjnego Klub Książki spotkały się w kawiarni Szwalnia. Tym razem wrażenia z lektur nie zdominowały rozmów. Rozgrzane kawą i czekoladą po prostu cieszyłyśmy się z możliwości przedświątecznego spotkania i poplotkowania. Każda z nas została obdarowana domowymi pierniczkami pięknie zapakowanymi przez Wandę.

W kawiarnianej atmosferze zrodziły się pomysły na wiosenne i jesienne wycieczki DKK. Wanda Bech przedstawiła nam też ciekawą inicjatywę – ideę powołania do życia Towarzystwa Miłośników Ziemi Mosińskiej. Trzymamy kciuki za wystartowanie i działalność Towarzystwa. Chętnych do współpracy zapraszamy do skontaktowania się z inicjatorką: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

A z książek… zaciekawiły nas tylko „Duchy polskie. Przewodnik po miejscach niezwykłych” Zuzanny Śliwy. Widocznie magiczne miejsca skojarzyły się nam z klimatem zimowych świąt.