Propozycje zakupu książek

Ukazała się powieść Twojego ulubionego autora, szukasz kompendium potrzebnego do nauki, a nie znalazłeś ich w naszym katalogu – nie musisz tych pozycji zawsze kupować! W bibliotece od lat udostępniamy zeszyt z propozycjami zakupu, a teraz również możesz zgłosić swoje propozycje online. Wystarczy wypełnić formularz zamówienia, a rozpatrzymy Twoją propozycję. Prosimy o wyrozumiałość, jeżeli nie wszystkie zgłoszenia zostaną zrealizowane. W przypadku naszej pozytywnej decyzji i dostępności książki w hurtowaniach, zawiadomimy Cię telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej o zakupie. Przygotujemy książkę specjalnie dla Ciebie!

Wypełnij formularz propozycji zakupu książki

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/kultura/ftp/wwwbiblioteka/libraries/cegcore/gcloader.php on line 52