KONKURS FRASZKA DLA ELEGANTA

• Kategoria: Aktualności

Przygotowaliśmy dla Was konkurs FRASZKA DLA ELEGANTA, w którym wziąć mogą udział i ci najmniejsi, i ci najwięksi. Wystarczy napisać fraszkę, czyli krótki wierszowany utwór liryczny o Elegancie z Mosiny. Termin nadsyłania prac: do 10 maja 2019 roku. Rozstrzygnięcie konkursu w sobotę 18 maja podczas Dni Mosiny.

Uczestnik konkursu może nadesłać maksymalnie 3 prace w dwóch kategoriach wiekowych:

• dzieci do lat 15
  • młodzież i dorośli

na adres: Mosińska Biblioteka Publiczna, ul. Dworcowa 4, 62-022 Mosina z dopiskiem FRASZKA DLA ELEGANTA, dostarczyć osobiście lub wysłać elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w temacie wiadomości wpisać FRASZKA). Dzieci prosimy o podanie wieku. Prosimy też o wypełnienie  i podpisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz wizerunku – formularze i regulamin konkursu poniżej! (zgodę można podpisać w bibliotece).

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, zestawy gminnych gadżetów i publikacja fraszki w lokalnych mediach. Laureatów powiadomimy telefonicznie o wynikach konkursu.

Życzymy twórczej weny i zapraszamy do zabawy! Nie możemy się doczekać nowych, zaskakujących odsłon naszego Eleganta z Mosiny!