Młoda artystka Zosia Roszak!

• Kategoria: Aktualności

Mosińska Biblioteka ma zaszczyt przedstawić młodą artystkę - Zosię Roszak. Piszę książki o kotce Mili, sama je ilustruje, a ponadto tworzy z kartonu, patyków i nitek domki dla lalek... a ściśle mówiąc nie tyle domki, co miniaturową Szkołę Plastyczną: ze sztalugami, łózkami, planami lekcji, stołami, schodami, nawet umywalką :)

Zosia ma 10 lat, co nie przeszkadza jej wystawiać swoich prac na Szeroko na Wąskiej, gdzie tego lata się spotkałyśmy :) Pozdrawiamy Zosię i życzymy, aby pasja literacko-malarska sprawiała jej mnóstwo radości!Cykl książek Zosi Roszak o kotce obejmuje następujace tytuły: "Mila w krainie baśni", "Mila w przygodzie na wakacjach", "Mila w szkole dla Elfów", "Mila poznaje sekret kotów", "Wejdź do tajemniczego świata Mili".: