"Dyktando dla leworęcznych"

- Piszesz lewą ręką!

- Rysujesz lewą ręką!

- Jesz lewą ręką!

To świetnie, ten konkurs jest właśnie dla ciebie.

Mosińska Biblioteka Publiczna - Oddział dla dzieci zaprasza wszystkich uczniów klas 5-6 szkoły podstawowej piszących lewą ręką do wspólnego konkursu - dyktanda. Udział w dyktandzie mogą brać tylko ci, którzy piszą lewą ręką. Jury oceniać będzie: czytelność pisma, estetykę kaligrafii, przejrzystość pisma. Dla najlepszych przewidziano nagrody książkowe.

Zapisy do 28 października 2005 roku w Bibliotece Publicznej - Oddział dla dzieci. Dyktando odbędzie się 3 listopada 2005 roku o godz.12 w bibliotece.

Serdecznie zapraszamy!!

Wystawa "Wielcy Polacy"

• Administrator
  • Kategoria: Archiwum2005

Z prywatnych zbiorów Henryka Pruchniewskiego 11 listopada 2005 roku. Współpraca przy organizacji wystawy.

Wystawa

Spotkanie z Barbarą Miczko-Malcher

• Lucyna Jakś
  • Kategoria: Archiwum2005

Spotkanie zespołu redakcyjnego " Głosu Gimnazjalisty" z panią redaktor Barbara Miczko - Malcher - dziennikarką Radia Merkury Poznań.

Dnia 12.12 2005 roku w Mosińskim Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie zespołu redakcyjnego " Głosu Gimnazjalisty" z Gimnazjum w Mosinie z Panią redaktor Barbarą Miczko - Malcher - dziennikarką Radia Merkury Poznań. Pani Barbara przyjechała na zaproszenie Mosińskiej Biblioteki Publicznej, by przybliżyć młodemu zespołowi redakcyjnemu oraz wszystkim uczestnikom spotkania, na czym polega praca dziennikarza radiowego, czym się ona charakteryzuje i co trzeba zrobić by być dobrym dziennikarzem.