Zmiany w Bibliotece

• Kategoria: Aktualności (dla dorosłych)

Dzień 31 lipca 2018 roku jest ostatnim dniem pracy zawodowej naszej obecnej Pani Dyrektor Krystyny Przynogi.

Pragniemy podzielić się tą informacją na forum publicznym i podziękować naszej koleżance za ponad 40 letni staż pracy w naszej bibliotece. Odchodząc na zasłużoną emeryturę zostawia naszą bibliotekę i nas z przekonaniem, że brak jej profesjonalizmu będzie dla nas ogromnym wyzwaniem. Była niezastąpionym pracownikiem, wspaniałym dyrektorem. Cechowała ją pracowitość, fachowość, otwarcie na nowe wyzwania i niespotykana empatia. Można by jeszcze długo pisać o jej zaletach… Zdajemy sobie sprawę że każdy z Państwa na pewno ma wspomnienia związane z naszą Krysią i oceni ją po swojemu.

My dziękujemy jej za wszystkie wspólnie spędzone godziny, dni, miesiące i lata.

Życząc: by spełniły się jej oczekiwania i marzenia! aby realizowała swoje plany a każdy dzień był szczęśliwy i radosny!

KRYSIU prosimy odwiedzaj nas i nie zapominaj o Mosińskiej Bibliotece i jej pracownikach.