Biblioteka działa

• Kategoria: Aktualności (dla dorosłych)

Szanowni Czytelnicy, działamy na nowych zasadach:

1. Nie będzie możliwy wolny dostęp do półek.
2. Prosimy, by książki zamawiać przez Internet lub telefonicznie, korzystając z:
-naszego katalogu dostępnego na stronie
www.bibliotekamosina.pl
-telefonu 61 8132 332
3. Zamówienie będzie gotowe do odbioru następnego dnia. Książki będą czekać na odbiór dwa dni, po tym czasie wrócą na półkę.
4. Przy stanowisku wypożyczeń/zwrotów będzie mogła znajdować się tylko osoba wypożyczająca.

Dbamy o bezpieczeństwo swoje i czytelników: wstęp do biblioteki tylko w maseczkach i po zdezynfekowaniu rąk – zgodnie z wytycznymi ministerstwa zdrowia.

Książki po zwrocie poddane są trzydniowej kwarantannie,
co oznacza, że nie będą przez ten czas dostępne kolejnym czytelnikom.
Rozumiemy, że wiele osób boi się o swoje zdrowie i bardzo ogranicza wyjścia, dlatego podtrzymujemy okres prolongaty książek do końca maja. Do tego czasu nie naliczamy opłat
za przetrzymanie książek.

Pracujemy w skróconych godzinach, pozostały czas przeznaczając na szykowanie zamówionych książek, oraz przeprowadzenie niezbędnych czynności sanitarnych
w bibliotece.