"Tydzień bibliotek" w Oddziale dla dzieci biblioteki w Mosinie

Jak co roku na początku maja obchodzony jest ogólnopolski" Tydzień bibliotek". Nasza biblioteka jak co roku przyłączyła się do tej akcji.

W tym roku było naprawdę sporo atrakcji. Zaczęliśmy w środę 8 maja teatrzykiem Kamischibai pt" Szukając Marudka" i zajęciami plastycznymi. W następny dzień odbyło się spotkanie z Panem Michałem Zawadką - mówcą motywacyjnym i autorem książek " Chcę być kimś", a po południu bardzo kolorowe i wesołe spotkanie z bajarką Olą i bajkowymi opowieściami. W poniedziałek 13 maja można było uczestniczyć w grze poznawczej " Zakamarki biblioteki". A w środę w czytaniu bajek w bibliotece. To był fantastyczny, ciekawy, pełen dobrej energii tydzień . Bardzo dziękujemy za tak liczny udział i zapraszamy na kolejne spotkania.