Ankieta dotycząca rozbudowy biblioteki w Rogalinku

Nowoczesna i atrakcyjna Biblioteka w Rogalinku - do końca czerwca 2017

Mosińska Biblioteka Publiczna wraz ze swoją filią w Rogalinku chcą startować w konkursie Instytutu Książki pt. Infrastruktura Bibliotek.

W ramach składanego projektu planuje się rozbudować siedzibę filii Biblioteki w Rogalinku. Obecnie mieści się ona w jednym skromnym pomieszczeniu. Brak wystarczającej ilości miejsca do przechowywania księgozbiorów, niewielki metraż do wykorzystania przez użytkowników mocno utrudniają codzienną pracę filii.

Projektowany budynek przewiduje zapewnienie optymalnych warunków dla wypożyczania książek oraz prowadzenia różnych działań bibliotecznych. Filia w Rogalinku będzie miała szansę stać się ośrodkiem aktywności lokalnej działającej na rzecz rozwoju czytelnictwa.

W związku z procedurą aplikowania w konkursie grantowym zapraszam do udziału w konsultacjach.

W celu wzięcia udziału w konsultacjach wystarczy wypełnić załączoną poniżej ankietę.

Wypełnioną ankietę proszę dostarczyć w wersji papierowej: do nauczyciela Zespołu Szkół w Rogalinku lub pracownika filii Biblioteki w Rogalinku/siedziby głównej Biblioteki w Mosinie lub odesłać w wersji elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dziękuję za wsparcie naszej akcji i poświecenie jej swojego czasu!

Dyrekcja Mosińskiej Biblioteki Publicznej