Krystian Hanke - spotkanie nie tylko dla ojców!

2 marca o godz. 18 zapraszamy do biblioteki na Spotkanie NIE TYLKO DLA OJCÓW!
...ale także Mamy i Dziadków, a wszystko to dlatego, że nasz gość – KRYSTIAN HANKE będzie opowiadał o „tatowaniu".

Wybrał to słowo, bo zdejmuje patos z 'ojcostwa’. Pozwala być tatą i przypomina, że nie ma takich, którzy się nie mylą.  W książce radzi: "Bądź dla swoich dzieci tak dobry, żeby nigdy nie usunęły cię z grona znajomych na fejsie”.  Hanke to autor audycji ,,Tatowanie’’ w Radiu 357, znany i lubiany wcześniej z cyklu ,,Projekt Tata’’ na antenie radiowej Trójki. Przede wszystkim jednak to tato dwójki dzieci – Tośka i Alicji. Hanke jest autorem książki "Tatowanie". Pełna humoru książka przedstawia prawdziwe, codzienne relacje i trudy „tatowania” zarówno w czasach spokoju, jak i w czasach zarazy.
????‍????‍????WEJŚCIÓWKI do odebrania w bibliotece!