Aktualności - Mosińska Biblioteka Publiczna

Plakat przedstawiający z jednej strony okładkę książki o Mołdawii, z prawej strony młodego mężczyznę ze słuchawkami , leżącymi na stole.

12 lutego w poniedziałek o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie autorskie z podcasterem Miłoszem Szymańskim. Kim jest nasz gość?

Plakat zapraszający na wykład z historii komiksu. W tle fragment komiksu obozowego.

W piątek 24 listopada w bibliotece odbędzie się wykład dla szkół z historii komiksu na świecie i w Polsce.

Plakat przedstawiający brodatego mężczyznę zimą na tle lasu

Spotkanie z Marcinem Szwarcem - naszym lokalnym fanatycznym miłośnikiem przyrody, marzycielem, duży chłopcem leśnikiem, poszukiwaczem odpowiedzi na nurtujące go pytania.

Plakat przedstawiający wełnę i włóczkę zapraszający na warsztaty dziergania bez drutów
Czy można dziergać wygodnie bez drutów i szydełkowania? Do tego sposobu wykonania szalika lub komina przekona nas Aga Ostrowska w czwartek 23 listopada o godz. 17!
Plakat przedstawiający młodą kobietę na tle jesiennych liści. W tle scena z filmu Chłopi
30 listopada o godz. 18.00 ugościmy panią Zofię Słupczyńską - jedną z twórców scen do najnowszej ekranizacji reymontowskiego dzieła.
Plakat zapraszający na warsztaty artystycznego cerowania inspirowane japońskimi technikami sashiko&boro. Przedstawia elementy garderoby cerowane specjalnym haftem.
26 października o godz. 17.00 zapraszamy na warsztaty artystycznego cerowania inspirowane japońskimi technikami sashiko&boro - to fantastyczna propozycja zarówno dla początkujących adeptek/ów zmagań z igłą i nitką, a także tych, którzy pierwsze hafciarskie próby mają już dawno za sobą. 🎽

Niektóre nowości w zbiorach

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvas" position.

Wróć na początek strony