Aktualności - Mosińska Biblioteka Publiczna

Co czytam, czyli DKK w końcu na żywo!

Udało się! Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki na żywo!  24 lutego na Sali Reprezentacyjnej MOK-u mogłyśmy się zobaczyć i pogadać o książkach. Po wielu miesiącach miałyśmy do opowiedzenia sobie mnóstwo wrażeń z lektur! Polecałyśmy "Szarlatanów. Najgorsze pomysły w dziejach medycyny", "Żmijowisko" Chmielarza, "Panna doktór Sadowska" Szota, "Bezmatek" laureatki Paszportu Polityki Miry Marcinów...

JESTEM EKO, BIBLIOTEKO!

25 czerwca ruszamy z nowym cyklem "JESTEM EKO, BIBLIOTEKO!"

Praca zdalna przy laptopie

DKK zdalne - wrzesień 2020

Jeszcze niedawno, gdy minęły wakacje, panie z DKK twierdziły, że zaletą tego czasu jest to, że nareszcie możemy się spotkać. Niestety, teraz i jesienią widzimy się głównie "zdalnie", chociaż niektóre z nas nie mogą żyć bez dyskutowania o książkach. Wanda w minioną środę - zgodnie z tradycją! :) zorganizowała mini spotkanie naszego klubu.

Koniec Kroniki Czasów Niepewnych?

Oby decyzja Wandy kończąca zapiski w Kronice Czasów Niepewnych była prorocza i powoli wszystko wróciło na dawne tory!

DKK zdalne - wrzesień

DKK zdalne - maj 2020

Już od prawie trzech tygodni mamy otwartą Wypożyczalnię (książki przechodzą kwarantannę), ale minie pewnie jeszcze trochę czasu, zanim będziemy mogły się spotkać.

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvas" position.

Wróć na początek strony