DKK ZDALNE - kwiecień po raz drugi

Po raz drugi spotykamy się w tym miesiącu zdalnie. Jak dobrze, że w obecnej sytuacji powszechnej izolacji istnieje internet i telefon :)

Krysia zwraca nam uwagę na ciekawą debiutantkę! "A kiedy się nareszcie spotkamy, polecę Wam moje ostatnie odkrycie. Joanna Dulewicz jest debiutantką. Jak przeczytałam w Posłowiu: "Książka, którą oddaję w Państwa ręce, zapewne nie powstałaby, gdyby nie "Konkurs kryminalny" ogłoszony przez Wydawnictwo Czwarta Strona".

Tekst autorka przesłała w ostatnim dniu jego trwania. Nie liczyła na zwycięstwo, nawet nie sprawdzała wyników, a otrzymana wiadomość pod koniec lipca 2019, że jej praca została uznana za najlepszą, była dla niej wielkim zaskoczeniem. "Zakłamani", bo o tym tytule mowa, dostarczył mi wielkiej przyjemności czytania. Świetnie nakreślone postaci. Tajemniczość, gdyż nie od razu znamy losy i perypetie literackich bohaterów. Wciągająca akcja. Nie sposób przerywać czytania. "SERIA MORDERSTW, KORUPCJA, HANDEL ŻYWYM TOWAREM I LUDZIE JAK DEMONY OPLĄTANI SIECIĄ KŁAMSTW..." (z okładki). Mogę z całą pewnością powiedzieć, że Joanna Dulewicz będzie moją ulubioną autorką i będę czekać na kolejne, wierzę, że równie frapujące tytuły."

Niektóre nowości w zbiorach

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvas" position.

Wróć na początek strony